Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Knights Team - kT. [ACCEPTED]

Go down

Knights Team - kT. [ACCEPTED] Empty Knights Team - kT. [ACCEPTED]

Post by Haword.KNIGHTSTEAM Sun Jul 16, 2017 8:42 pm

> Numele echipei:Knights Team
-> Website-ul si logo echipei:knights-team.cf
-> Vechimea echipei:3 ani.
-> Capitanul echipei:Haword.
-> Membrii care vor participa (max 12):

Capitan
•Haword
Membri
•Plux
•YellowZEW
•KereZeu
•V3n0m
•Trillo
•EastWood
•Bandoro
•VOLTECH

Rezerve




-> Comunitatea pe care este cea mai activa echipa:T4P
-> Cu ce v-ati remarcat pe comunitati sau in samp?:Respect, onestitate, bunavointa.
-> Echipa voastra este familiarizata cu conditiile de clanwar?:Da.
-> Cine crezi ca este "omul echipei" si de ce?:Haword, deoarece, el a tinut acest clan din 2014.
-> Sunteti de acord cu regulamentul nostru?:Da.
-> Canal de youtube?:> https://www.youtube.com/channel/UC7_8nAp--C3Q7r1Gv5iJFoA
-> Descriere istoricul clanului (minim 200 de cuvinte):Haword, fondatorul si in momentul de fata a infintat acest clan din anul 2014, numele a fost luat deoarece, noi, suntem niste adevarati cavaleri.Clanul Knights se activeaza pe serverele RPG, b-zone, bugged, t4p, og-times, clanul acesta a trecut prin foarte multe  peripetii si au fost si niste wipe-uri ale clanului.Aproape nimeni nu ne poate bate deoarece, suntem un clan foarte unit si in unele momente ne "riscam" pentru alti membrii, nu suntem.Prima data, clanul a luat forma a unui clan de caterinca, intram toti pe la ora 10 de dimineata si inchideam calculatorul pe la 12 noaptea, peste un an, clanul nu mai era deloc, adica, nu mai erau membrii deloc, am incercat sa adaug membrii, rezultat nul.Prin 2017 m-am intalnit cu membrii vechi si, am zis sa recuperam clanul, ne-am decis ca clanul sa ia model a unui clan de deatchmatch.In clanul nostru se cei mai buni playeri dupa t4p/og-times.

Haword.KNIGHTSTEAM
Member
Member

Mesaje : 1
Data de inscriere : 2017-07-16

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum