Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IMPERIAL TEAM - IMP [ACCEPTED]

Go down

IMPERIAL TEAM - IMP [ACCEPTED] Empty IMPERIAL TEAM - IMP [ACCEPTED]

Post by Andrey69 Wed Jul 26, 2017 11:11 pm

-> Numele echipei: IMPERIAL TEAM
-> Website-ul si logo echipei: Imperial-Team.TK , https://imgur.com/a/j7xpr
-> Vechimea echipei: 1 an +
-> Capitanul echipei: Andrey69.
-> Membrii care vor participa (max 12): Crazy_Wolf_69,AkTeNPOWER,BURNN[],Crack.exe,DoberTATiCU,ReusON,LoadING,NiGHT,Warriyo .

Capitan
• Andrey69.
Membri
• DoberTATiCU
• BURNN[]
• AkTeNPOWER
• NiGHT
• Warriyo .
• Crack.exe
• Crazy_Wolf_69
• LoadING
• ReusON
Rezerve
• DragosFalsu
• LegendS.Capone


-> Comunitatea pe care este cea mai activa echipa: SUntem activi pe mai multe comunitati.[B-Zone,Bugged,T4P,OG-Times]
-> Cu ce v-ati remarcat pe comunitati sau in samp?:Respect, onestitate, bunavointa.
-> Echipa voastra este familiarizata cu conditiile de clanwar?:Da
-> Cine crezi ca este "omul echipei" si de ce?: Eu deoarece am muncit foarte mult sa readuc IMPERIAL TEAM la viata.
-> Sunteti de acord cu regulamentul nostru?: Da
-> Canal de youtube?:https://www.youtube.com/channel/UCcUbpdIqpClG471e6eWmDtg
-> Un scurt istoric al echipei (max 200 cuvinte):Totul a inceput pe data de 23 Aprilie 2017 cand am intrat in IMPERIAL TEAM fiind primul meu TEAM eu am incercat sa stau cat mai mult in el.CUm am intrat in TEAM a 2-a sau a 3-a zi toti fondatori iesisera si mai ramasesera cativa membri.Neavand lideri am decis sa votam leaderi.Am fost 3 leaderi unul din ei fiind eu.Peste cateva zile am ramas doar eu lider si nu am mai avut decat cativa membri 3-4.Atunci m-am apucat sa fac un site si sa spun pe diferite conferinte ca IMPERIAL TEAM recruteaza.Intr-un final am reusit sa ne strangem 15+ membri.Si acum vom incerca sa ajungem cat mai sus.

Andrey69
Member
Member

Mesaje : 1
Data de inscriere : 2017-07-03

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum