Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[ACCEPTED] Inscriere - True Silent Aimbot

3 posters

 :: Competiţie :: Arhivă :: Season 1

Go down

[ACCEPTED] Inscriere - True Silent Aimbot Empty [ACCEPTED] Inscriere - True Silent Aimbot

Post by PhaXSilentTSA Wed Mar 08, 2017 5:47 pm

-> Numele echipei: TSA ( True Silent Aimbot )
-> Logo-ul echipei:https://imgur.com/a/fqW1n
-> Website-ul echipei:http://silentaimbot.com
-> Capitanul echipei:KeepsanuSILENT
-> Membrii care vor participa:PhaX-BasE-Keepsanu-Croco-Aime-Razen-Mykes-Phay-Renko-Andreei. ( Nu vom juca daca nu va fi 10vs10, 5vs5 e prea anost )
-> Comunitatea pe care este cea mai activa echipa: b-zone
-> De ce ati ales sa va inscrieti?:Vrem sa ne distram, nu de asta e facut jocul? Nu avem nimic de demonstrat, stim exact unde ne aflam. Smile
-> Sunteti de acord cu regulamentul nostru?:Da.
-> Echipa ta poate sa filmeze fara probleme?:Da, toti.
-> Un scurt istoric al echipei(max 200 cuvinte):Am creat clanul Silent Aimbot in data de 27.12.2015 din orgoliu deoarece eram acuzat pe nedrept de anumite chestii, am facut acest clan din intamplare cand i-am spus lui LuckyLuciano, lui Basescu, lui Ektro si lui keepsanu sa facem clanul Silent, au parut incantati, avand in vedere acuzatiile eronate care ni se aduceau am zis ca este un nume potrivit, am inceput de pe RPG3 si usor-usor ne-am raspandit si pe celelalte 3 servere B-ZONE, acum avem sub conducere 35 de baieti ce sunt raspanditi pe toate serverele si sunt printre cei mai buni jucatori din mafii. Clanul Silent Aimbot nu se va desfiinta niciodata, nici atunci cand cei care l-am format ne vom lasa de joc, in timp am gasit si alte persoane de incredere sa ni se alature noua in conducere, altii au plecat, altii au ramas, dar fiecare a contat intr-un fel sau altul, ce este cert este ca noi vom ramane mereu aici!

2017 - cel mai popular team de pe rpg-urile romanesti
- cele mai multe recorduri dintre clanuri

Bafta!
PhaXSilentTSA
PhaXSilentTSA
Admin SA:MP
Admin SA:MP

Mesaje : 18
Data de inscriere : 2017-03-08

Back to top Go down

[ACCEPTED] Inscriere - True Silent Aimbot Empty Re: [ACCEPTED] Inscriere - True Silent Aimbot

Post by raZeN SiLENT Wed Mar 08, 2017 5:59 pm

raZeN SiLENT
raZeN SiLENT
Admin SA:MP
Admin SA:MP

Mesaje : 2
Data de inscriere : 2017-03-08
Varsta : 24

Back to top Go down

[ACCEPTED] Inscriere - True Silent Aimbot Empty Re: [ACCEPTED] Inscriere - True Silent Aimbot

Post by KAPPA_ Thu Mar 09, 2017 2:22 pm

Status-ul aplicatiei: Valida.
In functie de cate echipe vor aplica, voi lua o decizie in privinta echipei tale in urmatoarele zile.
KAPPA_
KAPPA_
Administrator
Administrator

Mesaje : 56
Data de inscriere : 2015-11-25

Back to top Go down

[ACCEPTED] Inscriere - True Silent Aimbot Empty Re: [ACCEPTED] Inscriere - True Silent Aimbot

Post by KAPPA_ Sun Mar 12, 2017 5:25 pm

Acceptati.
Toti jucatorii pe care i-ai enumerat ca fiind participanti trebuie sa-si creeze un cont pe forum si sa posteze in acest topic cu un "Confirm". Aveti dreptul de a modifica echipa pana la inceperea competitiei, dupa care orice schimbare nu va mai fi permisa.
KAPPA_
KAPPA_
Administrator
Administrator

Mesaje : 56
Data de inscriere : 2015-11-25

Back to top Go down

[ACCEPTED] Inscriere - True Silent Aimbot Empty Re: [ACCEPTED] Inscriere - True Silent Aimbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 :: Competiţie :: Arhivă :: Season 1

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum