Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ENiGMA - TEAM - [E.T]

Go down

ENiGMA - TEAM - [E.T] Empty ENiGMA - TEAM - [E.T]

Post by SEREKOV Tue Aug 01, 2017 10:57 pm

Numele echipei: ENiGMA - TEAM
-> Website-ul si logo echipei:  www.Enigma-Team.Cf Logo: https://imgur.com/a/uYgNI
-> Vechimea echipei: 5.01.2017
-> Capitanul echipei: SEREKOV
-> Membrii care vor participa (max 12):  12

Capitan
• SEREKOV
Membri
• Tomita
• Delfinu
• Heinzell
• MCS
• RoyS
• PSiHOTROP
• thEzeT
• Mr.HaPpy
• RESAY
Rezerve
• AiMON
• VescaNNN


-> Comunitatea pe care este cea mai activa echipa: OG-TIMES, BUGGED
-> Cu ce v-ati remarcat pe comunitati sau in samp?:  Pai, la inceput am fost niste membrii oarecare dar in timp am avansat si ne-am format atat mental cat si pe skill, aici este vorba de arme am ajuns intr-un timp foarte scurt la un nivel greu de dobandit in zilele noastre, suntem o echipa ce ajutam la randul nostru, deoarece si noi am fost ajutati ducem warurile cat mai sus, la fel si incepatorii ii invatam putin cate putin sa se ridice cat mai sus.
-> Echipa voastra este familiarizata cu conditiile de clanwar?: Da.
-> Cine crezi ca este "omul echipei" si de ce?: Tomita, deoarece are o vechime foarte mare si un skill foarte avansat in arme, este cel mai bun din echipa la momentul actual.
-> Sunteti de acord cu regulamentul nostru?: Da, sunt de acord.
-> Canal de youtube?: Inca nu avem, dar o sa pun aici unul cu WarMontage intre membrii.
-> Un scurt istoric al echipei (max 200 cuvinte): Pai, am inceput prin iarna anului 2017, mai exact pe 5.01.2017 cand m-am decis impreuna cu tomita sa deschidem un clan. Usor, usor am ajuns la numarul de doar 42 de membrii uniti si "curati" la war din punctul meu de vedere, am avut un succes desavarsit chiar daca nu a fost chiar atat de cunoscut a fost pe placul nostru, am avut clan wars in jur de 10-15 in momentul actual avem 25 de membrii deoarece am fost retras o perioada iar in lipsa mea a ramas Tomita, el la randul lui nu a avut timp de clan si am decis sa il inchidem o perioada, am revenit prin mai si am inceput sa recrutam membrii adevarati cu potential si foarte ingaduitori, in doar 2 saptamanii am facut o echipa demna de sampcup de aceea am decis sa ne incercam norocul aici, o facem doar din placere si pentru a capata experienta.

SEREKOV
Member
Member

Mesaje : 1
Data de inscriere : 2017-03-11

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum